Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NOV POLUNAMESTEN STAN VO MICURIN

0 МКД

Се изнајмува од: Јелица 24 дек. 11:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Се издава нов полунаместен двособен стан во н.Мичурин, на 3ти спрат, со клима, кабовска и парно греење. Зградата има лифт.
Јелица
072 518 390
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации