Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan vo Stip

0 ЕУР

Се изнајмува од: Димче 03 јан. 09:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Стан во зграда промаја намаестен на 5 спрат
Димче
078393603
Кон почеток