Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!Вчера 14:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava 3 sob. namesten stan Centar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR BLIZU MVR

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 14:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kukja 220m2 i dvor so bazen 600m2 vo Bardovci

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
29 фев. 19:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva lux. komforen stan na Vodno

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
28 фев. 09:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva nov stan so 3 spalni sobi

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 180
26 фев. 09:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka na Vodno za kancelarisko rabotenje

Број на соби: 5
Површина: 200
20 фев. 15:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

LUX DUPLEX VO KARPOSH 2 KOMPLEX MIDA

2 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 200
19 фев. 14:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva Luksuzen cetvorosoben stan vo Verina

1 300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
19 фев. 10:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Isklucitelno moderen stan na odlivna lokacija vo Karpos 2

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
14 фев. 12:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Ce iznajmuva kuka vo centar

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 190
13 фев. 17:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cetvorosoben stan vo luksuzniot kompleks Verina

1 300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
12 фев. 12:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се издава куќа во населба Илинден

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 200
09 фев. 12:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov luksuzno opremen stan Verina

Број на соби: 4
06 фев. 12:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

LUKSUZEN STAN NA VODNO

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 180
31 јан. 12:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

ULTRA LUKS STAN KAJ MIDA

2 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 170
26 јан. 11:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava trosoben stan na Vodno

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
23 јан. 10:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

LUKSUZNO OPREMEN STAN VO ZDANEC

Број на соби: 4
Површина: 170
11 јан. 08:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva stan 200m2 moze i za kancelarii Univerzalna

1 300 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 200
Онлајн
10 јан. 19:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava deloven prostor Porta Vlae

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 170
09 јан. 19:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

IZDAVAME LUKSUZNI STANOVI VO CRNICE/VODNO

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 160
09 јан. 19:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se iznajmvua luksuzen stan vo Taftalidze

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 180
04 јан. 08:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE PRODAVA PLAC PETROVEC 8500M2

45 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
02 јан. 12:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava dupleks stan 170m2 vo Zdanec

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 170
29 дек. 11:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava nov dukjan strog Centar, Plostad

6 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
20 дек. 10:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Deloven Prostor 175m2 Taftalidze Vero 2

1 900 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
19 дек. 09:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Spoeni apartmani Centar kaj Hotel Park 300m2

2 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
18 дек. 15:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luxurious three bedroom apartment in Karpos 2 - MIDA

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 160
18 дек. 15:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

House for rent in Crnice

1 300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
15 дек. 15:08 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се издава четворособен стан со поглед на Вардар и Водно

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 180
12 дек. 09:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov dvosoben stan vo Centar, Debar Maalo

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
29 ноем. 19:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

САВИЌ ИЗДАВА КУЌА ВО БАРДОВЦИ

2 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
16 ноем. 12:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava Kukja 450m2 vo Kozle za Kancelarii

3 500 ЕУР / месечно

Број на соби: > 10
29 окт. 18:55 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Izdavam dupleks 200 m2 pozadi Univerzalna moze i za deloven

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 200
24 окт. 13:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava dupleks nov stan vo Karposh 2

2 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 200
24 окт. 08:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

САВИЌ ИЗДАВА СТАН ВО ЦРНИЧЕ

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 160
19 окт. 08:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Namesten cetvorosoben stan vo Karpos 3 City Tower

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
17 окт. 10:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO CENTAR, KATOLICHKA

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
17 окт. 10:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

ATRAKTIVEN DELOVEN PROSTOR LOCIRAN VO CRNICE

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 160

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации