Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dvosobni stanovi Aria Residence & Spa Bitola

Оглас од претпријатие Се продава од: Aria Residence & Spa 26 јан. 12:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Сега си чекор поблиску до твојот идеален дом!
Комплексот Aria Residence & Spa претставува современа архитектонска композиција во чиј состав се наоѓа деловен простор на приземјето, Спа Центар во подрумот и 180 станови распоредени на 9 катови.
Aria Residence & Spa е лоциран во јужниот дел од централното градско подрачје на Битола во месноста позната под името “ОБЛАСТА”.
Предвидениот рок за изградба на објектот е 24 месеци.

Во Aria Residence&Spa пронајди го идеалниот простор за нови почетоци

-Еднособни станови: 31m2
- Двособни станови: 45m2 | 70m2 | 47m2 | 63m2
- Трособни станови: 80m2 | 65m2 | 89m2 | 90m2
- Четирисобни станови: 86m2 | 99m2 | 102m2
- Петособни станови: 117m2

За повеќе детали и цени Ве молиме контактирајте нѐ на телефонскиот број: 076 462 462

Повеќе информации за сите станови со кои располага Aria Residence & Spa можете да погледнете на нашата веб страна: www.aria.mk
Од следниот линк може да го симнете нашиот WEB каталог: http://aria.mk/Katalog_Aria.pdf
Aria Residence & Spa
Продажба на станови.
Visit our store page
Ул. Нико Фундали, Битола, Македонија Show on the map
+389 76 462 462
https://www.aria.mk

WEB страна

Aria Residence & Spa
+389 76 462 462
Кон почеток