Македонски | Shqip | English |

Stan od 52m2 vo Bitola

Се продава од: Katerina 07 јун. 10:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

40 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Адреса: Студентски
Површина: 52 m2
Локација: Битола
Зградата е завршена пред 4 години. Станот се наоѓа на 2-ри спрат. Се продава по цена од 40.000 евра. Учество 50%, останатото на кредит без камата на 10 години
Нема посетени огласи
Кон почеток