Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO BITOLA

24 000 ЕУР

Се продава од: Mimoza Momiroska 28 мај 00:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Станот е на 6 кат без лифт, ориентација исток - запад со сменета PVC дограма. Станот користи заедничка тераса. Трошоците околу преност се вклучени во цената.
Mimoza Momiroska
077935316
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации