Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Sanrajs trosoben stan 95m2 centar odlicen

105 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: SANRAJS - Ohrid 25 ноем. 15:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SANRAJS - Ohrid

SANRAJS - Ohrid

131 Огласи во продавницата

SANRAJS Nov Stan 85m2 trosoben prekrasen       0 EUR
SANRAJS Stan 63m2 na 2 kat Turisticka hotel Donco 45 000 EUR
SANRAJS Stan 64m2 nas H.Uzunov 2 kat juzen 44 200 EUR
 SANRAJS Stan 44m2 so spalna 3 kat juzen 33 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba preubav stan od 95m2 (93 m2 + 2 m2 podrum) na 5 kat so lift vo strogiot centar na Ohrid vo neposredna blizina na pazarot i Ohridska Banka so orientacija istok-zapad.
Raspored:
- prostrana dnevna soba so kujna i trpezarija i so izlez na golema terasa, dve spalni sobi, hodnik, kupatilo + gostinsko wc, ostava.
Karakteristiki:
Nova pvc dograma, parketen pod...
Se prodava prazen osven kujnata so vgradeni elementi.
Odlicen komoten stan za semeen zivot i za odmor.
Zgradata e kvalitetna gradba i ima sopstven ograden parking prostor.
Za site dopolnitelni informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
SANRAJS - Ohrid
Посредување при купопродажба на недвижен имот; станови,куќи,вили,апартмани, деловни простории,плацеви и ниви. Административни услуги.
Посетете ја нашата продавница
Јане Сандански 37А Прикажи на мапата
070 331 791
SANRAJS - Ohrid
 
070 331 791
Leaflet
SANRAJS - Ohrid

SANRAJS - Ohrid

131 Огласи во продавницата
САНРАЈС Stan 63 m2 nas Hristo Uzunov odlicen 46 000 EUR
SANRAJS Stan 47m2 nas Hristo Uzunov 32 800 EUR
SANRAJS Stan 72m2 h Donco prekrasen renoviran     0 EUR
SANRAJS Prekrasen Trosob. Stan 88m2 B.Izvori istok 88 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации