Објавени: мај 17 2021 12:29

2 plus 1 stan vo Skopje Sever so podrum

Објавени: мај 17 12:29
Прегледи: 4
Станот е комплетно реновиран, со нов паркет и, е во одлична состојба.
Станот се наоѓа на вториот спрат, на пет спратна зграда. Цена по договор.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации