Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Itno prodavam stan - Со Пазар3 секогаш може да продавате и купувате брзо и лесно

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!


Огласете се, и направете prodazba na stanovi vo skopje, prodazba na stanovi vo stip или извршете продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, prodazba na stanovi vo ohrid, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!
17 апр. 14:21
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

‼️Ekskluzivno vila na na Ohridsko ezero‼️

888 888 888 888 ЕУР

Број на соби: 8

Вчера 20:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

90 000 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
Вчера 09:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stara kuka vo Crnice/Centar2

85 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Онлајн
17 апр. 14:21
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

‼️Ekskluzivno vila na na Ohridsko ezero‼️

888 888 888 888 ЕУР

Број на соби: 8
17 апр. 13:29 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Stan vo individualna kuka

120 000 ЕУР

Број на соби: 7
16 апр. 16:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov komoten stan na Vodno

Број на соби: 3,5
16 апр. 11:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Prodava Ekstra stan od 175m2 Zdanec

265 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Онлајн
15 апр. 12:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Гостивар  ·  Маврово

Vila vo Mavrovo

Број на соби: 3,5
15 апр. 12:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov stan od 168m2 na Vodno kaj ukrainska ambasada

285 600 ЕУР

Број на соби: 5
12 апр. 15:36 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Verina Orman residental complex 177m2

Број на соби: 4
12 апр. 13:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRZINO_ SE PRODAVA KUKJA SO DOGRADBA 351m2

200 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
09 апр. 18:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

90 000 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
09 апр. 16:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава куќа во Пештани

1 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 180
Онлајн
08 апр. 12:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava kukja 166m2 vo Crnice

150 000 ЕУР

Број на соби: 1
08 апр. 11:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava 3-sob stan vo Taftalidze, kaj Forca

165 000 ЕУР

Број на соби: 3
08 апр. 09:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava kukja vo Pripor

200 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
06 апр. 19:57 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Злокуќани "Св.Јован" комплексот 168м2

280 000 ЕУР

Број на соби: 3
05 апр. 14:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA LUKSUZEN STAN VO ORMAN, VERINA KOMPLEKS

260 000 ЕУР

Број на соби: 4
02 апр. 17:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Prodava Stan Na Vodno

350 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 190
Онлајн
02 апр. 11:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dupleks vo Centar, Debar maalо, so rooftop terasa

180 000 ЕУР

Број на соби: 4
02 апр. 11:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODVA LUKSUZEN CETVOROSOBEN STAN VO VERINA

245 000 ЕУР

Број на соби: 4
02 апр. 11:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA PREUBAV DUPLEKS VO CRNICHE

285 000 ЕУР

Број на соби: 4
02 апр. 10:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Odlicna kuka na ul. Kozle, povolno!

255 000 ЕУР

Број на соби: 6
Онлајн
01 апр. 10:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kuka 320m2 vo Debar Maalo

650 000 ЕУР

Број на соби: > 10
27 мар. 14:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

САВИЌ ПРОДАВА КУЌА ВО СОЊЕ

63 000 ЕУР

Број на соби: 6
27 мар. 14:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

1 650 ЕУР

Број на соби: 4
27 мар. 13:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава куќа 210м2, Радишани

100 000 ЕУР

Број на соби: 8

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?


Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!


За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за “prodavam stan”, “kupuvam stan vo skopje”, “се продава гарсоњера”, како и продажба на станови скопје и во останатите градови во Македонија!

Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.

Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!

Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!

Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "najnovi oglasi za prodazba na stanovi vo skopje", "продажба на станови скопје", и тн.

Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!

Како до лесна продажба на станови?


Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.

Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.

Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.


Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!

Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации