Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV stan ne vselen kaj Balkan Univerzitet ITNO

35 000 ЕУР

Се продава од: SERGEJ 20 мај 15:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
Stanot se naoga sproti Balkan Univerzitet
4 kat
Nov e stanot ne e vselen
Imam kujna so trpezarija
golem salon i spalna soba
Cist Imoten list !!!

Stanot moze da se kupi do malo ucestvo od 3000-4000 evra + mesecna rata od 130 evra

Ve molime kontaktirajte ne sekoj den od 9h do 18h

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации