Македонски | Shqip | English |

Чаир | Живеалишта | Станови

28 окт. 21:48
Линк
, ,

Shitet Banesa

85 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
28 окт. 14:19
Линк
, ,

Stan vo Cair

Број на соби: 3
Површина: 70

Денес 04:28 , ,

Banesë 3 dhomëshe e renovuar ne Qair

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 00:37 , ,

Stan Cair

Број на соби: 2,5
Денес 00:14 , ,

Se izdava stan od 54m2

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 23:57
Линк
, ,

Stan vero cair

12 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 23:53 , ,

Se izdava stan vo Cair

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:44 , ,

Me qira banesë në f Topane

18 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
Вчера 18:52 , ,

BANESA ME QIRA

Број на соби: > 10
Вчера 14:47 , ,

Stan vo Cair

220 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 14:11 , ,

Se izdava stan vo Cair

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 12:55 , ,

STAN PO NAJPOVOLNA CENA

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 08:10 , ,

Renoviran i namesten stan vo Topansko Pole

67 000 ЕУР

Број на соби: 3
29 окт. 22:57 , ,

Stan od 100m2 vo Topansko Pole Cair

Број на соби: 3,5
Површина: 100
29 окт. 22:56 , ,

Izdavam stan

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
29 окт. 19:56 , ,

Stan vo Cair

63 000 ЕУР

Број на соби: 3
29 окт. 19:56 , ,

Izdavan stan

10 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
29 окт. 17:55 , ,

Stan od 67m2 5kat vo S.Sever

48 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
29 окт. 16:14 , ,

Stan Cair

Број на соби: 2,5
29 окт. 13:07 , ,

Stan od 100m2 vo Topansko Pole

Број на соби: 3,5
Површина: 100
29 окт. 08:43 , ,

Stan od 70m2 vo novogradba

Број на соби: 3
Површина: 70
29 окт. 01:53 , ,

Stan vo Topansko Pole

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
28 окт. 23:36 , ,

Xhon Kenedi 90 m2 Koplet renoviran stan

68 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
28 окт. 21:48
Линк
, ,

Shitet Banesa

85 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
28 окт. 21:29 , ,

Renoviran stan vo Cair

57 000 ЕУР

Број на соби: 3
28 окт. 21:00 , ,

Stanot se izdava vo Cair

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
28 окт. 15:43 , ,

Banesë tredhomëshe në Qair - Trosoben stan

Број на соби: 3
Површина: 80
28 окт. 14:46 , ,

Stan od 52m2 vo Topansko Pole

42 000 ЕУР

Број на соби: 3
28 окт. 14:19 , ,

Stan vo Cair

Број на соби: 3
Површина: 70
28 окт. 09:33 , ,

STAN VO CAIR

70 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
27 окт. 19:44 , ,

Stan od 44m2 vo Cair

28 000 ЕУР

Број на соби: 2


Кон почеток