Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 55m2 vo Avtokomanda

Се продава од: Miki 22 мар. 14:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Stanot se naoga vo Avtokomanda pozadi SP Market i pazaceto vtoriot vlez kat 3 renoviran i kompletno namesten za ziveenje so parno od zelezara klima gpogledot e prema nadvoznikot avtokomanda
Leaflet
Кон почеток