Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 мар. 12:34
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava stan vo avtokomanda

1 ЕУР

Број на соби: 2
03 апр. 19:52
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan vo Avtokomanda

1 ЕУР

Број на соби: 2

Вчера 20:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава стан во Хиподром

44 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 19:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава стан во Хиподром

53 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 19:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава куќа во Бутел 2

120 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 80
Вчера 14:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Namesten stan od 57m2 vo Avtokomanda

63 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Renoviran stan od 55m2 vo Avtokomanda

68 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodavaat stanovi vo Avtokomanda

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

4-sobni stanovi vo Zelezara - 94m2 i parking

1 350 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 11:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

TROSOBEN FUNKCIONALEN STAN VO AVTOKOMANDA

63 500 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 11:49 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

РЕКОНСТРУИРАН СТАН во Железара - 115m2

1 150 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Вчера 11:25 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava stan kaj Mercedes 58m2so 68m2 terasa,nov,vseliv

Број на соби: 3
Вчера 11:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava stan od 51m2 kaj Triangla - Madzari

53 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 09:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan vo Cento

50 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 06:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan neposredno do Aerodrom i Novo Lisice

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
14 апр. 09:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

NOVA STANBENA ZGRADA PR+4KATA+POT POZADI MERCEDES

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
13 апр. 14:32 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Dvosoben stan vo Cento

44 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
12 апр. 12:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Renoviran stan 52m2 so 2 spalni vo Avtokomanda

58 000 ЕУР

Број на соби: 3
12 апр. 10:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Nov dvosoben stan vo Keramidnica

73 000 ЕУР

Број на соби: 2
12 апр. 10:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Nov dvosoben stan vo Keramidnica

70 000 ЕУР

Број на соби: 2
11 апр. 16:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan 72m2 so dve spalni vo Hipodrom

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
11 апр. 13:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Trosoben stan so dvor vo Avtokomanda

73 500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
11 апр. 11:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

ОК107. Se prodavaat stanovi vo gradba, N. Zelezara

49 200 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
10 апр. 18:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Nov stan vednas vseliv Cento

1 100 ЕУР

Број на соби: 2
09 апр. 20:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава стан во Автокоманда

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
09 апр. 17:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава стан во Хиподром

57 000 ЕУР

Број на соби: 2
09 апр. 16:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава куќа во Пештани

1 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 180
09 апр. 16:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Cento dvosoben 56m2

Број на соби: 2,5
09 апр. 05:18 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava stan vo Avtokomanda

1 ЕУР

Број на соби: 2
08 апр. 22:03
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава стан близу последна 50 ка во Хиподром

52 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
08 апр. 13:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава луксузен стан во Железара

93 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Онлајн
08 апр. 13:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OK135. Se prodava stan vo Avtokomanda 63 m2

74 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
07 апр. 16:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Издавам стан во East Gate Скопје

350 ЕУР

Број на соби: 2
05 апр. 08:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OK132. Se prodava cetvorosoben stan vo Avtokomanda

84 000 ЕУР

Број на соби: 4
05 апр. 08:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OK74. Se prodava renoviran stan vo Zelezara 60 m2

66 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
03 апр. 21:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава стан во Чаир

46 000 ЕУР

Број на соби: 1
03 апр. 19:52 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan vo Avtokomanda

1 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации