Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV STAN OD 46m2 10m2 TERASA

42 000 ЕУР

Се продава од: STAN 14 дек. 14:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA STAN OD 46-m2 10-m2 TERASA 42.000-eU SKOPJE GORCE PETROV ZA PO VEKE INFO -TEL 075-309-418 071-668-338
Leaflet
Кон почеток