Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 фев. 15:04
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

продажба на станови во градба во Ѓорче Петров

1 250 ЕУР

Број на соби: 2
29 фев. 20:24
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodavaat stanovi vo Gorce Petrov

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
28 фев. 15:04
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

продажба на станови во градба во Ѓорче Петров

1 250 ЕУР

Број на соби: 2

Вчера 10:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ХРОМ-39М2

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 10:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam stan

40 500 ЕУР

Број на соби: 1
29 фев. 20:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Ubav cetirisoben stan 96m2 vo Gjorche Petrov

1 250 ЕУР

Број на соби: 4
29 фев. 20:24
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodavaat stanovi vo Gorce Petrov

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
29 фев. 20:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Продажба на стан 81м2

Број на соби: 3
29 фев. 16:24 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Ѓорче Петров/Хром стан од 49м2 со кровна тераса 49м2

1 225 ЕУР

Број на соби: 3
29 фев. 06:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

NOV 3 SOBEN STAN 54M2 VO NOVOSELSKI

67 500 ЕУР

Број на соби: 3
28 фев. 16:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam stan 68m2 Gj Petrov ul Soc zora

61 000 ЕУР

Број на соби: 2
28 фев. 15:04
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

продажба на станови во градба во Ѓорче Петров

1 250 ЕУР

Број на соби: 2
28 фев. 15:04
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

продажба на станови во градба во Ѓорче Петров

1 250 ЕУР

Број на соби: 2
28 фев. 11:42 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Nov moderen na stan kraj na Vlae pocetok na Gjorce

Број на соби: 1
Онлајн
28 фев. 11:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE PRODAVA stan vo HROM

1 400 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
27 фев. 11:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava namesten stan 81m2 vo Hrom

110 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
27 фев. 11:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava stan vo gradba 45m2 vo Hrom

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
26 фев. 21:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam stan 49 m2 nas. Dame Gruev, Ge Ge, Novoselski Pat

48 000 ЕУР

Број на соби: 2
26 фев. 11:17 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава гарсоњера 17м2 сутерен во Ѓорче Петров

20 000 ЕУР

Број на соби: 1
26 фев. 10:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Stan vo G.Petrov 70m2 karsi crkvata

Број на соби: 3
Површина: 70
25 фев. 23:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Наместен стан во Хром со 3 спални, гаража, новоградба

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
25 фев. 12:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Stan naselba vo Hrom

Број на соби: 6
25 фев. 10:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Stan 85m2 vo Gj.Petrov na pocetokot so dvor

72 000 ЕУР

Број на соби: 3
25 фев. 09:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Ekstra evtin stan 60m2 vo Gjorce Petrov

Број на соби: 3
Површина: 60
25 фев. 09:16 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се издава нов двособен стан комплетно наместен

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
24 фев. 14:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Nov moderen stan so posebna spalna, pocetok na Gjorce Petrov

69 000 ЕУР

Број на соби: 1
Онлајн
24 фев. 11:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА 2-СОБЕН СТАН ВО П.ЃОРЧЕ - 40м²

280 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
24 фев. 11:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE IZDAVA MODERNO NAMESTEN STAN VO KARPO4

329 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
24 фев. 09:30 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се издава наместен стан во Ѓорче Петров

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
23 фев. 15:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava stan od 41m2

Број на соби: 1
23 фев. 12:50 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se izdava stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
23 фев. 12:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава стан во Новоселски Пат

53 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
22 фев. 14:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Eksuziven stan vo Gorce Petrov !!!

100 000 ЕУР

Број на соби: 3
22 фев. 10:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava stan 100m² vo Gjorce Petrov.

96 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
22 фев. 06:28 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава стан

66 500 ЕУР

Број на соби: 2
21 фев. 22:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Golem i udoben stan od 100m2 po povolna cena.

96 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации