Оглас од претпријатие Објавени: јун. 02 2022 01:17 Моментално гледате: 1

Stanovi vo izgradba vo Hrom prodazba od investitor

Објавени: јун. 02 01:17
Прегледи: 7409
Моментално гледате: 1
Пронајдете го вашиот нов дом, во нашиот нов објект во Скопје на ул. Манчу Матак бр.9, населба Хром.
Катноста на објектот е приземје, 3 ката и поткровје и во истиот ќе има иноксен лифт со автоматски врати на секој кат (од гаража до потвкровје).
Oдберете ја потребната квадратура со одличен распоред за максимална искористеност на просторот.
Становите на приземје располагаат со сопствено дворно место.
Паркирањето е решено со паркинг места во подземна гаража со индустриски под и паркинг места пред објектот.
Изведбата на објектот е со одличен квалитет, фазата карабина ја изведува ФАБРИКА КАРПОШ, завршните материјали се од палетата на АДИНГ, прозорите се ПВЦ со осум коморен профил од германскиот производител ROPLASTO, греењето е решено со VIVAX инвертер клими AERI, за подот се користи трослоен паркет од производителот BJELIN, во купатилата има ARISTON бојлери, стаклена туш кабина, вградено казанче со конзолна wc школка, конзолен мијалник со хромиран сифон.
Продажба дирекно од инвеститор, без провизии.
Закажете го вашиот термин за презентација на проектот и локацијата на телефонските броеви на КАРА КОНСТРАКШН ДОО Скопје:
071/900-538
070/344-154
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации