Оглас од претпријатие Објавени: дек. 19 2021 04:12

NOVOGODISHNA EKSTRA PONUDA STAN 57m2 VO DRACHEVO

ЕУР

Објавени: дек. 19 04:12
Прегледи: 148
Se prodava stan vo Drachevo 57m2 na 4-ti kat bez lift i bez parno vednash do pazarcheto.
Cena: 36500€
Shifra: 3052
Agencija za nedviznosti Ekstra Dom
Kontakt: ☎️ 070274450
✉️ [email protected]
➡️ FB strana: Ekstra dom-Agencija za nedviznosti ✔️
Опис на линк

Агенција за недвижности ЕКСТРА ДОМ

Агенција за недвижности Екстра дом, продажба на станови, куќи, плацови, деловни простори и изнајмување.
Посети ја страната на нашата продавница

Т.Ц. Беверли Хилс 1 кат, локал 38б, Скопје

070274450

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Агенција за недвижности Екстра дом, продажба на станови, куќи, плацови, деловни простори и изнајмување.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации