Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 16:45
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodazba na stanovi

Број на соби: 3,5
Денес 11:15
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

ЗА ПРОДАЖБА: Стан во Кисела Вода, 42м2 + 5m2, поткровје

44 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2,5
Вчера 06:23
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Продавам 2 стана x 80м2 во - Расадник

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80

Денес 16:45
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodazba na stanovi

Број на соби: 3,5
Денес 16:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се издава трособен стан во Кисела Вода

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се изнајмува комплетно наместен стан во Кисела Вода

Број на соби: 3
Денес 14:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan od 61m2 + 6m2 podrum vo K.Voda

77 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 12:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan K.Voda kaj rampa 63m2 vo gradba

1 500 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 11:15
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

ЗА ПРОДАЖБА: Стан во Кисела Вода, 42м2 + 5m2, поткровје

44 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2,5
Денес 11:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE IZDAVA stan pozadi TOBAKO TOMI -Kisela Voda

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan od 50m2 vo Prime Residence 3,Kisela Voda

1 420 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 10:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Дарма Дома издава нов 4_собен стан во Центар !

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150
Денес 10:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Дарма Дома издава нов стан во Хром !

20 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 09:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan/stanovi vo Kisela voda

1 350 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 09:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Sanik C blok stan vo gradba

1 050 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 08:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Cetvorosoben stan od 74m2 vo K.Voda-Cesma

100 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 20:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Bukefal AS iznajmuva dva novi ubavi stana od 31m2 na Rampa

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 17:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava garsonjera od 43 m2 i terasa 6 m2

77 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 15:15
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава стан во Кисела Вода

Број на соби: 3
Вчера 14:00 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam stan blizu Ekonomskoto ucilistee

90 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 13:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава стан во Кисела Вода

72 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 50
Вчера 13:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава стан во Кисела Вода

47 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 50
Вчера 12:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Namesten stan od 54m2 so parking Pripor K.Voda

70 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 10:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE IZNAJMUVA stan vo kukja vo blizina na MVR-Crnice

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
Вчера 10:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se Prodava trosoben stan 64m2 K. Voda

105 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 09:10 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava nov stan za kratok prestoj na Rampa Kisela Voda

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 08:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ekskluziven objekt mini zgrada cetiri stana Crnice

1 900 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
Онлајн
Вчера 07:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan vo Przino

190 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 06:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

4 SOBEN STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO KISELA VODA

128 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 06:23
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Продавам 2 стана x 80м2 во - Расадник

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
28 фев. 20:50
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan vo Kisela Voda od 148m2

175 000 ЕУР

Број на соби: 4
28 фев. 19:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan 104m2 so tri spalni vo Kisela Voda

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
28 фев. 15:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan od 68m2 so dve spalni sobi vo K.Voda

94 500 ЕУР

Број на соби: 3
28 фев. 15:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava 3 soben stan od 69m2 vo Micurin

107 000 ЕУР

Број на соби: 3
28 фев. 13:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Dupleks stan od 49m2 +19m2 vo K.Voda

71 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
28 фев. 13:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Стан 65m2- 11 Октомври згради

72 000 ЕУР

Број на соби: 4
28 фев. 12:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Атрактивен стан за издавање

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
28 фев. 11:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan 62m2 vo kisela voda rasadnik

102 000 ЕУР

Број на соби: 3
28 фев. 11:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Vseliv stan 69m2 vo K.Voda !Cist pogled

79 000 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации