Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo KISELA VODA od 75m2

50 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Идеал хаус 23 дек. 13:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава стан во КИСЕЛА ВОДА со површина од 75м2. Моментално еден дел е карабина но со можност за изведување на 2 спални соби. Во зграда карши домот на слепи.
Цена 50.000 евра.
Идеал хаус
070238452
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации