Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan 41m2 1 spalna kaj Sampionce

33 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 20 јун. 14:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
s 33175

Se prodava odlicen,renoviran stan so 1 spalna soba.Stanot ima zapadna orientacija.Se naoga kaj Sampionce vo Kisela voda.

cena 33000

tel 02 3246 245, 078 427 007
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Посетете ја нашата продавница
Багдатска бр 18/1/3 Прикажи на мапата
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Trosoben stan 52m2 vo Karpos 2 kaj Dramski -
Kuka od 131m2 vo Gorno Lisice 76 000 ЕУР
Novogradba vo Aerodrom 980 ЕУР
Luk namestena garsonjera vo kompleks Makedonija 31 000 ЕУР
Кон почеток