Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 100m2 vo Kisela Voda

0 МКД

Се продава од: Biljana 28 септ. 13:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam dvoetazen stan 100 m2 so 2 terasi, 2 kupatila, 4 spalni sobi i 1 dnevna so kujna 80m2 garazen prostor, vo Kisela Voda kaj Sampionce.
Biljana
071344544
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации