Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 48m2 vo Kisela Voda ul Drenak ekskluzivno

48 000 ЕУР

Се продава од: Bojan Consultant-grup 12 ноем. 11:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava nov fseliv stan gradba 2017g so imoten list , na odlicna lokacija KO Kisela Voda ul Drenak, vo neposredna blizina na Centar, Zelen Pazar i TC Ramstor, kvalitetna gradba, mala individualna zgrada P+4K+PK, 48m2 prizemje so edna spalna, istok zapad orjentacija, Cena 1000e so vkluceno DDV+2500 parking , gratis podrum.
Contakt Bojan Consultant-grup 078-402-979.
Bojan Consultant-grup
078402979
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации