Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 57m2 vo Kisela Voda

Се продава од: Валентина Денес 14:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Станот се наоѓа во Кисела Вода,се продава заради селење во странство,многу кратко е живеено во него.Нова зграда, на ул. Народни херои 18. Квадратура 57 м2, (54м2 + 3 м2 тераса). Објектот е изграден на мошне атрактивна локација во чија непосредна близина има основно училиште, ДСЕПУ „Васил Антевски-Дрен“, градинка, линија на јавното сообраќајно претпријатие (24), паркови, супермаркетите Тинекс и Сп маркет. Локацијата има сопствен двор, хортикултурно уреден. Секој стан има сопствено греење
Станот е на 7ми спрат,и со договор од стана на соседите,може да се направи дуплекс со потрковје.
Цена по договор.
077 666 046 - после 15 часот.
Валентина
+38977666046
Leaflet
Кон почеток