Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO K VODA

62 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: НЕДВИЖНОСТИ 26 септ. 12:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Евидентен бр: 3121
Контакт: Божиноски 076 355 224
Станот се наоѓа во близина на Економското школо.
Има две спални соби,кујна со трпезарија,дневна соба,бања,три тераси.
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
НЕДВИЖНОСТИ

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата
STAN VO AERODROM SENDVICARA 7 ITNO 68 000 EUR
Kuka 297m2 i plac 703m2 vo Trndol 0 EUR
SE IZNAJMUVA NAMESTEN STAN VO CENTAR 0 EUR
Dvosoben odlicno namesten K. Voda 250 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации