Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 13 2022 03:08

BANES TE LIQENi-Stan do ezero

ЕУР

Објавени: ноем. 13 03:08
Прегледи: 347
Shitet banes me sip 67mk kati i dyte/2/ orientimi lindje -me pamje ne kiqen..e kompletuar...e mobiluar..guzhina komplet...banjo komplet ...me parking Çmimi-900EU/mk
OFERTA VLEN 48 ore!!!
Se prodava Stan od 67 mkv na vtori sprat -orientacija istok -ima pogled na ezero,,,stanot e namesten komplet kujna i kupatilo...ima i obezbeden parking,,,,
CENA 900EU/mkv
Ponudata e validna 48 h
Опис на линк

AGJENCIONI POLLOZHANI

NE STRUGE JU OFROJME NJE GAME TE MADHE TE :
 1- BANESAVE-LOKALEVE AFARISTE-SHTEPIVE-TROJEVE URBANISTIKE
2-INFORMATE & MBESHTETJE PROFESIONALE PER INVESTIME.
  VO STRUGA VI NUDIME SIROKA PALETA-IZBOR NA:
1-STANOVI-DELOVNI OBJEKTI-KUKI-URBANIZIRANI PLACEVI
2-INFORMACII & PODRSKA ZA VASITE INVESTICIONI PLANOVI
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

NE STRUGE JU OFROJME NJE GAME TE MADHE TE :
 1- BANESAVE-LOKALEVE AFARISTE-SHTEPIVE-TROJEVE URBANISTIKE
2-INFORMATE & MBESHTETJE PROFESIONALE PER INVESTIME.
  VO STRUGA VI NUDIME SIROKA PALETA-IZBOR NA:
1-STANOVI-DELOVNI OBJEKTI-KUKI-URBANIZIRANI PLACEVI
2-INFORMACII & PODRSKA ZA VASITE INVESTICIONI PLANOVI
Struga - JNA 11 070362454 070576059

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации