Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Модерен и комфорен стан во Тетово

0 МКД

Се продава од: Мики 23 септ. 15:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Тетово
Опремен дуплекс од 91м2 со:

2 бањи, јутилити, 2 тераси, голем гардеробер, широк дневен боравок, 1 спална и со можност за изведба на втора спална.

Станот е на 8 и 9 кат - надградба на зграда со лифт, 2016 градба.

Ориентација - југозапад.


- Дрвена Meranti столарија
- Влезна врата блиндор DiPorte Italia
- Внатрешни врати Lesna Slovenia
- Керамика Marazzi Italia
- Санитарии Hatria Italia
- Чешми Effepi Italia
- Мебел, светлосни елементи и електрични уреди.

Контакт: Мики 071/222-770
Leaflet
Кон почеток