Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Станови | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 11:47 Агенција за недвижности ,

Stan vo strog centar vo Tetovo

69 999 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
25 јун. 02:12 ,

Shitet banesa 64 m3 afer shkolles tekstile

58 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
24 јун. 11:56 Агенција за недвижности ,

Stan od 110m2 na Ilindenska vo Tetovo

105 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 110
23 јун. 11:52 Агенција за недвижности ,

Se izdava stan vo Tetovo vo blizina na pazarot

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
22 јун. 18:54 ,

Jepet banes me qira ne Qender te Tetoves

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
21 јун. 15:25 Агенција за недвижности ,

Stan od 90m2 vo Tetovo

90 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
21 јун. 12:43 ,

Poloven stan vo Tetovo kaj Mema

34 500 ЕУР

Број на соби: 2
21 јун. 12:28 ,

POVOLNO SE PRODAVA STAN DO TESKSTILNO UCILISTE

16 900 ЕУР

Број на соби: 1,5
21 јун. 12:20 ,

STANOT SE NAOGJA NA 5 KAT NOVA GRADBA

36 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
21 јун. 09:22 Агенција за недвижности ,

Nov stan duplex so cetiri spalni

79 999 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 110
20 јун. 17:17
Linku:
,

Jepet banesa me qera ne katin e 4

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
20 јун. 05:34
Linku:
,

Se iznajmuva stan

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
20 јун. 05:34 ,

Se iznajmuva stan

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
18 јун. 21:55 ,

Se izdava

Број на соби: 1,5
12 јун. 19:38 ,

Se prodava stan

111 ЕУР

Број на соби: 3
12 јун. 12:42 ,

Banesa prej 141m2 ne Tetov

145 000 ЕУР

Број на соби: 3
10 јун. 15:42 ,

Se izdava stan vo centar na Tetovo

Број на соби: 2,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Станови | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации