Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство

Beko , 14
LG , 14
Vivax , 12
Samsung , 8
Neo , 7
AEG , 1
Gorenje , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор клима,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: клима | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 фев. 03:19 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Прилеп

VIVAX клима

3 000 МКД

15 јан. 23:19 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струга

Odlicna Klima

6 000 МКД

10 дек. 17:21 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Клима уред Frozzini

10 000 МКД

27 ноем. 01:20 Грејни тела и Клима уреди  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Битола

се продаваат клими

6 000 МКД

03 ноем. 12:58 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Midea  ·  Скопjе  ·  Карпош

Клима

15 000 МКД

03 ноем. 10:16 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Midea  ·  Скопjе  ·  Карпош

Клима

15 000 МКД

11 окт. 11:43 Грејни тела и Клима уреди  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Клима уред

6 000 МКД

17 септ. 16:52 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Kluma ured neupotrebuvan

15 000 МКД

15 септ. 15:42 Грејни тела и Клима уреди  ·  LG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава клима уред

5 000 МКД

09 септ. 18:28 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Favorit  ·  Битола

Инвертер

16 000 МКД

02 авг. 17:20 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  ST  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Обична Клима

11 000 МКД

01 авг. 20:00 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Велес

Клима уред BEKO

20 јун. 13:14 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Клима уред BEKO 7.5kw

15 000 МКД

18 ноем. 23:48 Грејни тела и Клима уреди  ·  LG  ·  Multi V S  ·  Битола

инвертер клима LG 3.5kW

15 000 МКД

16 ноем. 05:16 Грејни тела и Клима уреди  ·  LG  ·  Drug model  ·  Битола

LG инвертер клима 3.5kW

15 000 МКД

16 ноем. 02:11 Грејни тела и Клима уреди  ·  LG  ·  Multi V S  ·  Битола

LG инвертер клима 3.5kW

15 000 МКД

04 ноем. 18:46 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Куманово

Klima ured

150 ЕУР

14 окт. 04:51 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fonko  ·  Скопjе  ·  Скопје

Клима уреди

5 000 МКД

07 окт. 07:04 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам клима Беко 3,5kw

2 500 МКД

29 септ. 13:55 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Klima ured QUADRO

13 септ. 08:16 Грејни тела и Клима уреди  ·  Neo  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

NEO Клима уред

5 500 МКД

17 авг. 14:31 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fonko  ·  Скопjе  ·  Бутел

Klima ured

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување клима | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации