Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба и купување на мебел, апарати и додатоци за домаќинство

Секаков вид на мебел, апарати, материјали и сѐ за домаќинство, се продава и купува на Пазар3.мк! Доколку продавате мебел, бела техника, машини, алати, и др. регистрирајте оглас веднаш! Доколку пак купувате мебел, бела техника, машини, алати, и др. погледнете ги сите Пазар3 огласи!


Вчера 08:15 Претпријатие Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kompresor Eienhell 6l bezsumen nov 24l

6 200 МКД

Вчера 08:14 Претпријатие Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Скопје

Bateriska pila za drva Einhell Brushles 2 baterii

5 800 МКД Намалена цена

12 апр. 08:43 Претпријатие Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ger za metal pod agol DeWALT

3 800 МКД Намалена цена

11 апр. 10:25 Претпријатие Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Скопје

AGREGAT INVERTER 1KW 2KW GENERATOR SILENT

15 000 МКД Намалена цена

11 апр. 10:23 Претпријатие Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Скопје

Agregat Honda 1kw 2kw 3kw 4kw nov

6 200 МКД

11 апр. 10:23 Претпријатие Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Скопје

Razni masini od Svajcarija i Germanija

3 700 МКД Намалена цена

09 апр. 10:12 Претпријатие Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Скопје

Razni masini od Swiss Ger cirkular

4 200 МКД

09 апр. 10:11 Претпријатие Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Скопје

KOSILKA BATERISKA 43sm KOSACKA NA BATERIA 36V EINHELL

12 200 МКД

09 апр. 10:11 Претпријатие Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stubna bormasina Einhell

4 700 МКД

09 апр. 10:10 Претпријатие Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Скопје

AGREGAT GENERATOR 1KW I 2KW 3KW 4KW EINHELL

6 200 МКД

Продажба и купување на сѐ за домаќинство - Пазар3 огласи


Во категоријата "Дом и Семејство" се купуваат и продаваат Мебел, Инвентар, Бела техника и Апарати за домаќинство, Машини и Алати, Мебел, опрема и играчки за деца, и Градежни материјали.Купувајте и продавајте лесно, брзо и едноставно на Пазар3.мк!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации