Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Samsung - Огласи за продажба на Samsung мобилни телефони

A20e , 20
A41 , 13
Drug model , 325
E1170 , 8
Galaxij6 , 5
Galaxy A10 , 32
Galaxy A12 , 66
Galaxy A14 , 32
Galaxy A20 , 21
Galaxy A21 , 11
Galaxy A23 , 11
Galaxy A3 , 98
Galaxy A30 , 10
Galaxy A31 , 19
Galaxy A32 , 59
Galaxy A33 , 27
Galaxy A34 , 17
Galaxy A40 , 51
Galaxy A41 , 15
Galaxy A5 , 266
Galaxy A50 , 46
Galaxy A51 , 62
Galaxy A52 , 29
Galaxy A53 , 32
Galaxy A54 , 27
Galaxy A6 , 60
Galaxy A7 , 70
Galaxy A70 , 38
Galaxy A71 , 66
Galaxy A72 , 16
Galaxy A8 , 64
Galaxy A8+ , 10
Galaxy A80 , 11
Galaxy A9 , 17
Galaxy C5 , 7
Galaxy C7 , 4
Galaxy J1 , 18
Galaxy J2 , 8
Galaxy J3 , 217
Galaxy J4 , 12
Galaxy J5 , 304
Galaxy J6 , 61
Galaxy J7 , 101
Galaxy J8 , 2
Galaxy S10 , 59
Galaxy S20 , 20
Galaxy S21 , 122
Galaxy S22 , 61
Galaxy S23 , 40
Galaxy S5 , 279
Galaxy S6 , 193
Galaxy S7 , 103
Galaxy S8 , 149
Galaxy S8+ , 66
Galaxy S9 , 87
Galaxy S9+ , 77

Во потрага сте по samsung мобилни телефони, или пак, нудите samsung мобилен телефон за продажба од моделите како samsung galaxy s21, samsung galaxy note 20, samsung a50, samsung s9 plus, samsung a70, а досега, не можевте да пронајдете решение за потешкотиите? Не грижете се!


Она кое што треба да го направите е да објавете оглас за продажба на мобилни телефони од брендот samsung, или да започнете со пребарување на огласите, бидејќи се останато е исклучиво само наша работа!

Вчера 22:09 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A14  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava Samsung A14 4GB/64GB

7 000 МКД

Вчера 21:53 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A14  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava Samsung A14 4GB/64GB

7 000 МКД

Вчера 18:08 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Валандово

Samsung galaxy A 50

6 000 МКД

Вчера 18:00 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A34  ·  Валандово

Samsung Galaxy A34 5G

13 000 МКД

Вчера 17:51 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·   ·  Валандово

Samsung galaxy A 50

6 000 МКД

Вчера 17:31
Линк
Мобилни телефони  ·  Samsung  ·   ·  Скопjе  ·  Аеродром

Samsung A80

200 ЕУР

Вчера 17:28 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S22  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAMSUNG S22

350 ЕУР

Вчера 17:28 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A33  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAMSUNG A33 5g

160 МКД

Вчера 17:27 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A22 5G  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAMSUNG S22

20 000 МКД

Вчера 17:09 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A54  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Samsung Galaxy A54, Bez Tocka na nego, 19.10.2023

12 800 МКД

Вчера 16:28 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·   ·  Скопjе  ·  Карпош

SAMSUNG GALAXY BUDS FE BLACK

70 ЕУР

Вчера 15:51 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·   ·  Скопjе  ·  Карпош

SAMSUNG GALAXY S21 FE 6/128 BLACK

290 ЕУР

Вчера 14:13 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava S23 Ultra, 512 GB

715 ЕУР

Вчера 12:21 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·   ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung Galaxy S21FE TELEKOM MK

230 ЕУР

Вчера 09:55 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S24  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung S24 128/8GB - Nov od Telekom - 24 Meseci Garancija

669 ЕУР

03 мар. 18:40 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A52  ·  Тетово

Samsung Galaxy A52 128GB

1 ЕУР

03 мар. 18:02 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S21  ·  Куманово

Samsung S21

18 000 МКД

02 мар. 18:47 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A70  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Samsung Galaxy A70

8 000 МКД

02 мар. 18:31 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A34  ·  Битола

SAMSUNG A34 5G KAKO NOV!

11 800 МКД

01 мар. 14:50 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S20  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAMSUNG S20

12 000 МКД

29 фев. 07:59 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A13  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam Samsung Galaxy A13 i Samsung Galaxy A40

5 000 МКД

28 фев. 20:21 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Прилеп

Се продава Samsung Galaxy J5 2017

2 500 МКД

28 фев. 18:00 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A33  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Samsung Galaxy A33 5G, Bez tocka na nego, Komplet pakuvanje

7 800 МКД

28 фев. 17:02 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S23  ·  Струмица

Samsung S24

650 ЕУР

28 фев. 14:12 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S23  ·  Скопjе  ·  Центар

samsung s23 nov vakum telekom mk

535 МКД

28 фев. 10:52 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A52s  ·  Тетово  ·  Јегуновце

Samsung galaxy A52s i galaxy A20e

15 000 МКД

Зошто мобилните телефони на Samsung би биле извонреден избор за вас?


Докажан бренд - samsung не е воопшто ново име на пазарот, впрочем, samsung е синоним за квалитетни производи кои вклучуваат одлични лаптопи, таблети, монитори и останата електроника, како и бела техника - грејни тела, шпорети фрижидери, машини за перење, машини за сушење и се останато.


Кога се работи за samsung мобилни телефони, Samsung несомнено важи за водечките лидери во оваа индустрија, па така, не е ниту чудно зошто постои толкава побарувачка и понуда токму на моделите од овој бренд!


Перформанси - моделите на samsung имаат одлично брзи процесори, како и доволно рам меморија за да можат да им послужат на потрошувачите (во зависност од буџетот), како и да им понудат извонредно корисничко искуство.


Покрај ова, камерата и батеријата се секогаш на ниво на задачата, што значи дека ќе можете да направите фантастични фотографии од една страна, додека пак, од друга, батеријата е доволно издржлива за да можете да искусите целодневно користење без никаков проблем!


Дизајн и издржлива конструкција - без разлика дали купувате потполно нови или половни телефони, она кое што ги двои моделите на Samsung од останатите на пазарот е токму тоа што конструкцијата е издржлива, и лесна, па така, нема ни да почувствувате разлика дури и да сте корисник на истиот модел повеќе години.


Воедно, мобилните телефони на Samsung изгледаат модерно, па така, во случај да одберетe samsung мобилен телефон, и повеќе од сигурно е дека истите ќе Ви допаднат!Како Пазар3 може да Ви помогне при купопродажбата на samsung мобилни телефони?


Најпознат купопродажен сајт - Пазар3 е најпознатиот огласувачко-купопродажен сајт во Македонија, кој што Ви нуди можност да продадете разни видови на samsung мобилни телефони - samsung galaxy s21, samsung galaxy note 20, samsung a50, samsung s9 plus, samsung a70, но, и на се останато - живеалишта, автомобили, возила и се останато со само еден клик!


Рекорден број на посетители - за ваша информација, Пазар3 секојдневно го посетуваат преку 70 000 посетители, а тоа однапред значи дека вашиот оглас за продажба на samsung мобилни телефони нема да помине незабележан туку напротив!


Вие ќе стапите во контакт со огромен број на потенцијални купувачи без воопшто да губите време!


Интуитивни алатки - филтрите, полето за пребарување и алатката за регистрирање на огласи ќе Ви стојат на располагање во секое време, а нивната функционалност ќе Ви овозможи да пронајдете смартфони од samsung, или пак, да објавите оглас за продажба!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации