Македонски | Shqip | English |
06 дек. 11:26
Линк
Автомобили , Скопjе , Центар

Mercedes-Benz C 220 Avantgarde W204 -07

8 250 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 16:35
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Moderen nov stan

100 000 ЕУР

Број на соби: 2,5

Денес 01:25 Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva stan vo centar na Skopje

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 00:22 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Centar

30 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 50
Денес 00:20 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava dvosoben stan pozadi Univerzalna sala

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:49 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan pozadi Univerzalna sala.

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Кон почеток