Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор kapistec,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: kapistec | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 апр. 19:50
Линк
, ,

Stan vo Kapistec

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
07 апр. 02:11
Линк
, ,

Stan za kratok prestoj

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 2,5
Површина: 80

Денес 10:30 , ,

Trosoben stan vo Kapistec

105 600 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 10:23 , ,

Se izdava cetvorosoben stan na prvi kat

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 22:09 , ,

Se izdava trosoben stan vo Kapistec

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 11:11 , ,

SE IZDAVA 4 SOBEN NAMESTEN STAN VO KAPISTEC SKOPJE

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 10:07 , ,

Se izdava cetvorosoben stan vo Kapistec

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 00:00 , ,

Se izdava stan vo Kapistec

Број на соби: 2
11 апр. 22:12 , ,

Stan vo Kapistec od 95m2

114 000 ЕУР

Број на соби: 4
11 апр. 19:50
Линк
, ,

Stan vo Kapistec

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
11 апр. 15:48 , ,

KOMPLETNO OPREMEN STAN ZA IZDAVANJE VO KAPISTEC

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
11 апр. 14:53 , ,

Se izdava stan

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
11 апр. 09:09 , ,

Stan vo Kapistec sproti Zebra

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
11 апр. 03:45 , ,

Excellent View of Mountains

390 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
10 апр. 20:36 , ,

Se izdava namesten stan vo Kapistec

Број на соби: 2
Површина: 40
10 апр. 18:54 , ,

Prodavam Stan Kapistec

Број на соби: 3,5
07 апр. 02:12 , ,

Kratok prestoj short stay

Број на соби: 2,5
Површина: 70
07 апр. 02:11 , ,

Stan za kratok prestoj

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 2,5
Површина: 80
02 апр. 04:17 , ,

Se iznajmuva trosoben stan od 73m2 vo Kapistec

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
25 мар. 21:17 , ,

Se izdava namesten stan vo Kapistec

1 МКД

Број на соби: 2
Површина: 40

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување kapistec | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Kapistec во категорија Станови
  • Kapistec во категорија Станови
  • kapistec во категорија Станови
  • kapistec во категорија Станови
  • kapistec во категорија Станови
  • kapistec во категорија Станови
  • kapistec во категорија Живеалишта
  • kapistec во категорија Станови
  • kapistec во категорија Станови
  • kapistec во категорија Бела техника и Апарати за домаќинство

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации