Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Audi | QUATTRO

10 јан. 15:54 ,

Audi A4 Quattro

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 19:48 ,

Audi Quattro itno i povolno

2 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
12 јул. 13:30 , ,

AUDI A5 QUATTRO COUPE SPORT

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
23 септ. 22:02 ,

Audi QUATTRO 2.5

6 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
31 дек. 13:19 ,

Audi QUATTRO

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
05 окт. 11:42 , ,

Audi A4 Quattro 2.5 tdi odlicna sostojba -01

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр. 09:49 ,

Audi QUATTRO -00 itno

5 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
01 фев. 15:51 , ,

Audi A4 1.9 tdi-97 moze i zamena za pomalo

3 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 14:08 , ,

Audi QUATTRO -06 itno

12 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
21 мар. 18:55 , ,

Audi 6 Quattro -99 vo odlicna sostojba

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток