Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Audi , 7584
Opel , 200
BMW , 171
Peugeot , 113
Renault , 91
Ford , 80
Seat , 65
Citroën , 63
Fiat , 45
Alfa Romeo , 33
Toyota , 29
Nissan , 22
Škoda , 22
Mazda , 20
Hyundai , 19
Land Rover , 12
Kia , 10
Volvo , 9
Honda , 8
Porsche , 8
Suzuki , 5
Lancia , 5
Dodge , 4
Chevrolet , 4
MINI , 3
Jaguar , 3
Jeep , 3
Rover , 2
Lada , 1
Dacia , 1
Ssangyong , 1
Pontiac , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
GMC , 1
Subaru , 1
Lexus , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор audi,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: audi | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 фев. 11:14
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Куманово

Audi A5 3.0 Tdi sportback 150kw Auto Plac Zurich

Година: 2013
Километража: 250 000 - 299 999
14 фев. 07:43
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Скопје

HONDA CIVIC 1.5 VTEC TURBO 182KS SPORT PLUS 33.000KM!!

26 490 ЕУР

Година: 2019
Километража: 30 000 - 34 999
18 фев. 16:09
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL VIVARO 9SEDISTA DOLGA BAZA 1.6 CDTI BI TURBO145KS 6M/T

22 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999

Денес 12:27 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A4 B8 2.0 TDI 2009 GOD ODLICNA SOSTOJBA

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:00 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 490 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:58 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL MERIVA 1.3 CDTI.ECOFLEX 2011gAvto Niki

5 590 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:58 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

4 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:18 Автомобили  ·  Audi  ·  Q3  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI Q3 35TDI 2.0 150 KS FACELIFT ULTRA -2017

18 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 08:35 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

AUDI A3 1.9 TDI 77KW.DINAMIK OPREMA 2007G.

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:05 Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Тетово

Audi A5 dizel 2008

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:45 Автомобили  ·  Audi  ·  A7  ·  Куманово

Audi A7 Sportback Perfektna Cena po Dogovor

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 21:44 Автомобили  ·  Audi  ·  A7  ·  Кичево

AUDI A7-S line 3.0 Quatro 245ps

18 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:43 Автомобили  ·  Audi  ·  A7  ·  Кичево

AUDI A7-S line 3.0 Quatro 245ps

18 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:15 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

OPEL CORSA 1.2 80 KS SVAJCARIJA NOVA - 08.MT Auto

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:49 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A3 2.0 TDI 103KW - 140KS PROIZVEDENO 2009 GODINA

7 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:49 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Скопје

PONUDETE KOLA DO 2.000E OPEL GOLF AUDI BMW .. SAMO SKOPJE

Вчера 16:55 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A8  ·  Куманово

Audi A8 4.2 Tdi Quattro 258 kw Auto Plac Zurich

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:45 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Куманово

Audi A3 Sportback 2.0 Tdi S-Line 135kw Auto Plac Zurich

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 14:37 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Карпош

AUDI A4 2.0 BENZIN AVTOMATIK 131 KS REG 08 2024 SO FULL OPR

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 13:45
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

AUDI Q5 QUATTRO 3.0

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 13:45 Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Центар

Audi A5 odlicna sostojba

15 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 13:29 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA OCTAVIA 1.4 TSI 150KS DSG AUTOMATIC 2018G

13 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:25 Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 208 1.4hdi Neuvezena

6 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 13:20 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA SUPER 4X4 2.0 TSI DSG SEQUENTIAL 280KS 88.000KM!

21 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 12:45 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Тетово

AUDI Q5 3.0 TDI 176kw quattro 4x4 AVTOMATIK "AVTOCENTAR"

15 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Вчера 12:41 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Тетово

AUDI A5 3.0 TDI 176kw 4x4 Quattro 6-Brzini 08g. "AVTOCENTAR"

9 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Вчера 12:37 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Тетово

AUDI A4 2.0 TDI 105kw 6-Brzini 2009god. "AVTOCENTAR"

8 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Вчера 12:33 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Скопjе  ·  Карпош

ALFA ROMEO MITO 1.6JTDM DNA 120HP

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:34
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Струга

Audi A6 quatrro so GPS Navigacija/sistem android

3 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:31 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Скопjе  ·  Карпош

Tikan automobile

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
Вчера 10:25 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Карпош

Audi A6 3.0tdi quattro 2011/12g ekstra ful kako novo

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:09 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Скопје

Audi A6 3.0 TDI S-LINE

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:04 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 308 1,6BLUEHDI 120KS 2015G 6BRZINI NAVI LED KLIMA

6 690 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:02 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A4 TFSI Americki pazar

10 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:00 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Скопје

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI.FULL.2016god.A. NIKI

6 890 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 09:00 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Скопjе  ·  Скопје

PEUGEOT 208 1.4hdi.GT-LINE.FULL.NOVO.AVTO NIKI

7 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
23 фев. 21:54
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A4 Allroad

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 20:17 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q3  ·  Гостивар

AUDI Q3 2.0 TDI S_TRONIK QUATTRO UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 20:04 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Охрид

AUDI A3 1.6 FSI - Prva boja...Registrirano

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 15:57
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Тетово

Prodava AUDI A5 Quattro 3.0

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
23 фев. 12:49 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Automatic Feel Edition

10 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
23 фев. 11:19 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 78KW NOVA

9 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 11:18 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi a4 2013god redizajn

13 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
23 фев. 10:43 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi A3 1.6 TDI 77 kw 2014 god

1 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
23 фев. 09:12 Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Куманово

Audi Q5

31 500 МКД

23 фев. 08:41 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

AUDI A3 1.9 TDI 77KW.SPORTBECK DINAMIK LINE OPREMA

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 08:39 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

CITROEN C3 1.6 BLUE-HDI 55KW. UVOZ FRANCIJA 2017G.

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
23 фев. 08:39 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  207  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 207+ 1.4 HDI 50KW.TREND LINE MODEL 2014G.

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
23 фев. 08:38 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Крива Паланка

FORD FOCUS 1.6 TDCI 66KW. TREND LINE MODEL

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
23 фев. 08:38 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6 TDI 77KW.KOZA NAVI MATRIX ITECHT-MODEL

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 08:26 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
23 фев. 08:25 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
23 фев. 08:22 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Тетово  ·  Желино

Audi A6 2.7 TDI-ITNOO

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување audi | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Audi A4 Audi A4 audi Audi a4 Audi a3 Audi a3 Audi Audi a4 audi a6 Audi a3

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации