Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Chevrolet | Lacetti

09 јун. 09:30 , ,

Chevrolet Lacetti -08

2 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
11 мар. 09:06 , ,

CHEVROLET LACETTI -09 ODLICNA SOSTOJBA

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
20 дек. 10:41 , ,

CEVROLET LACETTI

2 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 окт. 00:31 , ,

Chevrolet Lacceti

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
03 септ. 17:42 ,

Chevrolet Lacetti

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
14 јун. 15:15 ,

Chevrolet Lacetti 1,4 16v -06 Benzin/Plin

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
31 јан. 14:00 , ,

Chevrolet

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
14 авг. 15:04 , ,

Chevrolet Lacetti

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
20 апр. 17:52 , ,

CHEVROLET LACETTI 1.4 PLIN SO ATEST -06

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
22 мар. 13:46 , ,

Chevrolet Lacetti -07

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 50 000 - 54 999
04 мар. 14:31 , ,

Chevrolet Lacetti -07

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 55 000 - 59 999
03 мар. 05:23 ,

Chevrolet Lacetti -09

Година: 2009
Километража: 65 000 - 69 999
03 мар. 05:23 ,

Chevrolet Lacetti -09

Година: 2009
Километража: 65 000 - 69 999
03 мар. 05:22 ,

Chevrolet Lacceti -09

Година: 2009
Километража: 65 000 - 69 999
02 мар. 21:01 ,

Chevrolet Lacetti 1.4i -09

Година: 2009
Километража: 65 000 - 69 999
14 септ. 16:42 , ,

Chevrolet Lacetti 1.4 -07

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
24 мај 17:25 , ,

Chevrolet Lacetti 2.0 TDI EURO5 - 08

Година: 2008
Километража: 60 000 - 64 999
Кон почеток