Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | Barchetta

24 јул. 02:15 , ,

Fiat

2 000 МКД

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
24 авг. 15:22 , ,

Fiat Barchetta -96

4 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
29 јан. 23:48 , ,

Fiat Barchetta -96

1 600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
17 ноем. 22:25 , ,

Fiat Barchetta -96 vo top sostojba

2 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999


Кон почеток