Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Opel , 214
Renault , 64
Ford , 59
Peugeot , 54
Audi , 50
Citroën , 49
Fiat , 48
BMW , 30
Seat , 29
Alfa Romeo , 14
Hyundai , 12
Mazda , 11
Chevrolet , 10
Lancia , 10
Nissan , 10
Škoda , 10
Kia , 9
Smart , 6
Honda , 4
Toyota , 4
Daewoo , 2
Lada , 2
Suzuki , 2
Yugo , 2
Aixam , 1
Corvette , 1
Dacia , 1
Jeep , 1
Pontiac , 1
Subaru , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Avtomobili,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Avtomobili | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 11:32 Претпријатие ,

RENAULT CLIO III 1.5DCI 86KS. 20TH. ANNIVERSARY

4 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 11:19 Претпријатие ,

VW. Passat B7 1.6TDI Bluemotion 151 800KM garancija

9 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:19 Претпријатие ,

Subaru Legacy 2.0D 150ks boxer AWD 4x4 facelift 2013

9 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:19 Претпријатие ,

Citroen C5 1.6HDI 109KS Exclusive

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:18 Претпријатие ,

Mercedes-Benz CLS 250CDI 7G tronic avantgarde

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:18 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C220 CDI 170ks avantgarde

8 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:18 Претпријатие ,

Opel Corsa D 1.3 CDTI 75ks ecoflex cosmo

3 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:38 Претпријатие , ,

Peugeot 2008 Crossover 1.6 100 HP euro 6

12 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 02:12 Претпријатие , ,

Skoda Octavia 1.6 TDI greenline ambition Avto Miro

11 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 00:06 Претпријатие , ,

SEAT LEON 1.6 TDI 2012 COPA FACCELIFT PERFEKTEN

7 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
24 јун. 09:07 Претпријатие , ,

Citroen C3 1.6bluehdi 75CH shine business

9 200 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
22 јун. 18:41 Претпријатие , ,

Tikan automobile

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999
22 јун. 17:21 Претпријатие , ,

CITROEN C4 CACTUS PURETECH 80KS 1.2 2015 FEEL

9 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
22 јун. 17:21 Претпријатие , ,

RENAULT MEGANE 1.5 BLUE DCI 115KS 2019 AIR NAVI PTC

12 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
22 јун. 17:20 Претпријатие , ,

Peugeot 3008 2.0 blue HDI 150ks 2017 active business

19 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
22 јун. 12:42 Претпријатие , ,

Peugeot 308 allure 1.6 blue hdi 100

12 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
21 јун. 17:15 Претпријатие , ,

Skoda Fabia 1.2 Avtoplac Dirala Avtomobili

2 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
21 јун. 17:15 Претпријатие , ,

Citroen C2 1.4hdi Avtoplac Dirala Avtomobili

2 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
21 јун. 17:15 Претпријатие , ,

PEUGEOT 1007 1.4 HDi-AVTO PLAC DIRALA AVTOMOBILI

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
21 јун. 17:15 Претпријатие , ,

VW POLO 1.4 TDI AVTO PLAC DIRALA AVTOMOBILI

3 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
21 јун. 17:15 Претпријатие , ,

VW POLO 1.4 TDI AVTO PLAC DIRALA AVTOMOBILI

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
21 јун. 17:15 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.4 tdci Avto Plac Dirala Avtomobili

3 050 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
21 јун. 17:15 Претпријатие , ,

Peugeot 206 1.6 CC HDi Avto plac Dirala Avtomobili

2 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
21 јун. 09:51 Претпријатие , ,

Renault Clio R 1.5dci klimatronik 2011 Avto Niki

3 770 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2010
Километража: 65 000 - 69 999
21 јун. 09:51 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI full 2008 Avto Niki

3 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
20 јун. 19:52 Претпријатие , ,

AVTO NADJA PRODAZBA I UVOZ NA AVTOMOBILI

123 ЕУР

Година: 2016
Километража: 30 000 - 34 999
19 јун. 23:15 Претпријатие , ,

Citroen C3 1.6 Blue HDI 2018 feel odlicna sostojba

9 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
19 јун. 21:20 Претпријатие , ,

MAZDA 6 2.2150KS 2014 NAVIGACIJA XENON PTC ALU

12 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
19 јун. 21:19 Претпријатие , ,

Opel Meriva 1.3cdti 2008 enjoy odlicna sostojba

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
17 јун. 23:15 Претпријатие , ,

VW Polo 1.4 TDI avto plac Dirala Avtomobili

3 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
17 јун. 23:15 Претпријатие , ,

VW POLO 1.4 TDI AVTO PLAC DIRALA AVTOMOBILI

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
17 јун. 23:14 Претпријатие , ,

Renault Clio 1.5dci Avtoplac Dirala Avtomobili

3 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
16 јун. 11:17 Претпријатие , ,

Golem izbor na avtomobili Avto Miro

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
16 јун. 00:13 Претпријатие , ,

Peugeot 308 1.5 blue hdi 130 allure navi edition 2019

13 799 ЕУР

Година: 2019
Километража: 95 000 - 99 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Avtomobili | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • avtomobili në kategorinë Автомобили | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • Avtomobili në kategorinë Возила
  • avtomobili në kategorinë Автомобили | Mercedes-Benz | C 180 | C-класа
  • avtomobili në kategorinë Автомобили | Peugeot | 206
  • Avtomobili në kategorinë Автомобили | Opel | Meriva
  • avtomobili në kategorinë Автомобили | Citroën | ZX
  • Avtomobili në kategorinë Автомобили | Lada | Niva
  • Avtomobili në kategorinë Автомобили | VW Volkswagen | Tiguan
  • Avtomobili në kategorinë Автомобили | Audi | A5
  • avtomobili në kategorinë Автомобили | Mitsubishi

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации