Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Ford | Sierra

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


20 јун. 17:17 , ,

Ford Sierra

501 ЕУР

Година: 1994
Километража: 100 000 - 109 999
03 мај 02:13 , ,

Ford Siera1.8 dizel

500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
03 јан. 21:26 ,

Ford Sierra -86

500 ЕУР

Година: 1986
Километража: 300 000 - 349 999
24 апр. 20:50 , ,

FORD SIERRA 1.8 TD

900 ЕУР

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
02 апр. 20:56 , ,

Ford Sierra 1.8 td

800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 20 000 - 24 999
21 окт. 12:27 , ,

Ford Sierra karavan so kvar na motor 1.8 TD -90

400 ЕУР

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 20:56 , ,

Ford Sierra 1.8 -92

500 ЕУР

Година: 1992
Километража: 0 - 4 999
11 апр. 13:54 , ,

Ford Sierra -89

500 ЕУР

Година: 1989
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток