Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Honda | FR-V

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


07 јун. 20:34 Претпријатие ,

Honda FR-V 2.2i-ctdi

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
08 мај 20:37 ,

Honda FR-V 2.2 Diesel

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 10:51 Претпријатие , ,

Honda FR-V 2.2 ctdi extra moze zamena

5 199 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
31 мар. 01:05 Претпријатие , ,

Honda FR-V 2.2 cdti 140ks -07

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
29 јан. 11:05 , ,

HONDA FR-V 2.2 CTDI -06 FRV

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
23 окт. 20:36 , ,

HONDA FR-V 2.2 DIZEL

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 21:00 ,

HONDA FR-V 2.2 CTDi

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток