Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Honda mk | Продажба на половни автомобили од моделите како honda civic, honda jazz, honda crv, honda s2000 и други модели

Accord , 117
Aerodeck , 2
CR-V , 76
CR-Z , 1
CRX , 1
Civic , 282
FR-V , 13
HR-V , 7
Insight , 3
Integra , 1
Jazz , 49
Legend , 9
Odyssey , 4
Prelude , 5
S2000 , 2
Shuttle , 1

Honda mk | Пронајдете ги најдобрите огласи за honda civic mk возила во Македонија на Пазар3. Ние Ви нудиме огласи за нови и користени honda prelude и honda civic type r возила по најприфатливи цени. Купете го Вашето совршено возило денес и уживајте во безбедноста и комфорот на патот.
Платформата на Пазар3 Ви обезбедува огласи од нови и половни возила од марката Хонда кои котираат високо на пазарот на квалитет според цена и удобност. Реткост е да имате толку економична, комфорна и убава кола за таа цена која се нуди моментално на нашиот сајт. Искористете ја можноста што Ви ја нуди нашиот сајт Пазар3, пребарајте и уживајте во купувањето на возила.

01 апр. 22:49
Линк
Автомобили  ·  Honda  ·  Odyssey  ·  Скопjе  ·  Центар

Honda Odyssey

20 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
01 апр. 15:17
Линк
Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Карпош

se prodava Honda CRV AWD

27 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
05 апр. 13:38
Линк
Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Центар

HONDA CIVIC kako nova

19 450 ЕУР

Година: 2019
Километража: 60 000 - 64 999

Денес 11:58 Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Honda Accord 2.0 Vtec

4 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 15:07 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Honda Civic 1.6D 120ks 2015g

11 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 07:53 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

HONDA JAZZ 1.4 BENZIN GOD -03 KLIMA KAKO NOVO FULL

2 499 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 16:51 Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Аеродром

HONDA ACCORD 2.2 I-DTEC Regis+Z.Karton 03/2025g

9 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр. 08:04 Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Скопје

HONDA ACCORD 2.2 I-DTEC,FULL,KAMERA,NAVI,ODLICNA SOSTOJBA

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 10:52 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Скопје

HONDA CR-V 1.6 DIZEL 88KW PROIZVEDENA 2015 GODINA

15 299 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 18:46 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Скопје

HONDA ACCORD 2.2 CDTI 2004 MOZE ZAMENA ILI NA RATI

4 290 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 05:18 Автомобили  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Струмица

Honda Jazz 2007

2 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
08 апр. 23:13 Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Пробиштип

Honda Accord 2.2 i-dtec 150ks

8 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
06 апр. 20:15 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Битола

HONDA ACCORD 2.2 CTDi ×× EXECUTIVE ××× FACELIFT MODEL 2009

5 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
06 апр. 13:36 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Пробиштип

HONDA CRV

8 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
06 апр. 09:23 Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Honda Accord2003 2.4 TNG

5 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 13:38 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Центар

HONDA CIVIC kako nova

19 450 ЕУР

Година: 2019
Километража: 60 000 - 64 999
04 апр. 19:52 Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Охрид

Honda accord type-s 2.2i DTEC

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 05:15
Линк
Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Кочани

Хонда Акорд

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
03 апр. 14:42 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Охрид

HONDA CIVIC 2.2D 140 KS TYPE-R UNILAT NOV UVOZ - 07.MT Auto

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 08:29
Линк
Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Кочани

Хонда Акорд

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
01 апр. 22:49 Автомобили  ·  Honda  ·  Odyssey  ·  Скопjе  ·  Центар

Honda Odyssey

20 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
01 апр. 21:23 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Охрид

Honda Accord - 2009

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
01 апр. 19:57 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Крива Паланка

HONDA CIVIC 2.2i-CDTI 140KS 6BRZINI PANORAMA NAVI MAKSAUTO

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
01 апр. 15:17 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Карпош

se prodava Honda CRV AWD

27 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
29 мар. 16:33 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Тетово

Honda CR-V TNG 2,0

22 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
29 мар. 16:13 Автомобили  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Битола

Se prodava Honda hrv 1.6 benzin plin

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
29 мар. 02:03 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Скопје

Honda type R FN2 2009 GT 200KS

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
27 мар. 08:15 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava Honda Crv Awd

29 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 55 000 - 59 999
26 мар. 21:47 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Тетово

Odlicna Honda Civic EP1 - 05 - 1.4 - 66kw

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
26 мар. 16:59 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Струмица

honda civik

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
24 мар. 18:21 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Битола

HONDA ACCORD 2.2I-CTDI 140KS. FACELIFT

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
24 мар. 10:28 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Велес

Honda CR-V 2.2i-DTEC 4x4-2013g-CONFORT

14 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
21 мар. 17:35 Автомобили  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Струмица

Honda hr-v 4*4

5 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
14 мар. 02:50 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Honda Civic Sedan

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
14 мар. 01:23 Автомобили  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Honda JAZZ 1.4VTEC ekonom TOP SOSTOJBA

5 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
13 мар. 18:03 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Honda Civic Sedan

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
10 мар. 18:55 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Чаир

Honda Civic 1.8 I-VTEC 2008 Sport Edition ������������

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
10 мар. 18:48 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Чаир

Honda Civic 1.8 I-VTEC 2010 Executive Edition Avtomatik ����

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
04 мар. 19:32 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Карпош

ИТНО Се продава Honda Accord 2.2 i-CTDi Executive

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 15:32 Автомобили  ·  Honda  ·  Insight  ·  Скопjе  ·  Аеродром

HONDA INSIGHT 1.3 Benzin-HYBRID Regis do 01/2025g

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 11:49 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Honda Civic 2.2

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 14:45 Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Центар

Honda Accord 2.0 / 156 KS - PLIN / BENZIN

6 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
17 фев. 10:31 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Honda Civic 1.6d 120ks 2013g Pro avto market

10 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 18:45 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Куманово

Honda CR-V 2.2 4x4

64 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
08 фев. 10:39 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Куманово

Honda CR-V dizel 2007

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 14:10 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

HONDA CIVIC TYPE R

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
03 фев. 17:01 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Карпош

HONDA CRV 4X4

14 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
28 јан. 15:25 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Чаир

Honda Civic 2.2 CDTI 2008 Sport Edition 175000 KM ��������

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
16 јан. 21:40 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  FR-V  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

HONDA FR-V 2.0 CDTI 08 GOD FUL OPREMA NOV UVOZ KAKO NOVA

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
08 јан. 14:45 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Струмица

HONDA CIVIC

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
22 дек. 10:36 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Куманово

Se prodava Honda Civic 2.2

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек. 09:45 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Карпош

Honda Civik

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
05 дек. 09:13 Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Скопје

Honda Accord 2005 2.0 benzin vo odlicna sostojba

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999

Honda автомобили на Пазар3


Honda mk | Во пресрет на Вашите потреби за купување и продажба на Honda возила, Pazar3 Ви ја овозможува најдобрата онлајн платформа во Македонија. Огромен избор на модели, вклучувајќи ги Honda Civic, Honda Jazz, Honda CRV и многу други, чекаат да бидат пребарани. Дали сте во потрага по економичен Honda Civic 2006 или стилски Honda S2000, на Pazar3 имаме решение за Вашите потреби.
Споредете различни понуди и пронајдете ги најдобрите цени за Вашиот Honda модел. Нашиот напреден систем за пребарување Ви овозможува брзо и лесно да го лоцирате Вашиот омилен автомобил. Поставувајте огласи и привлечете потенцијални купувачи, правејќи го процесот на продажба уште поедноставен.
Секогаш сте сонувале за Honda Civic Type R? На Pazar3, сонувањето станува реалност. Откријте ги најновите модели и прекрасните понуди за Honda возилата. Ние Ви обезбедуваме сигурно и лесно искуство за купување и продажба, со врвен сајт и голема заедница на задоволни корисници.
Познати клучни зборови за оваа категорија т.е возила на Хонда се: honda pazar3, honda civic pazar3, honda jazz, honda crv.


Правила за огласување на автомобили


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истото возило, да бидат точни и коректни.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации