Македонски | Shqip | English |

Свети Николе | Возила | Автомобили | Kia | Sportage

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Денес 00:25 , ,

KIA SPORTAGE 4X4 DIZEL -08

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
22 фев. 16:08 , ,

Kia Sportage -08 CRDi 2.0 117 ks 4x4 AWD

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
22 фев. 11:47
Линк
,

KIA Sportage 2.0

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
21 фев. 22:26 , ,

KIA SPORTAGE 4X4 Dizel -08 MK- Reg

5 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
21 фев. 19:57 ,

KIA SPORTAGE 1.6 135hp VO EXTRA SOATOJBA

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
12 фев. 12:13 ,

Kia Sportage 1.6 GDI 135ks

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
04 фев. 16:39 , ,

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 4X4

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
22 ноем. 23:02 , ,

Kia Sportage odlicno socuvan

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 80 000 - 84 999
15 ноем. 06:51 , ,

Kia Sportage -19

16 949 ЕУР

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
14 ноем. 20:53 , ,

Kia Sportaz 4x4 exstra nov so 113469 km-07

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток