Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Nissan | Скопjе

350Z , 1
Almera , 1
Micra , 2
Navara , 1
Note , 1
Pixo , 2
Primera , 3
Qashqai , 10
Qashqai+2 , 1
Sunny , 6
Terrano , 3
X-Trail , 3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Nissan | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 фев. 17:36 , ,

Nissan Pixo Pure Drive Euro 5 1.0 50kw -10

2 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
16 фев. 16:28 , ,

Nissan NAVARA CrewCab 2.5D 190ks 2013

12 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 85 000 - 89 999
13 ноем. 09:46 Претпријатие , ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI TEKNA NAVI EDITION 360

13 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
20 септ. 23:42 Претпријатие , ,

Nissan Qashqai 1.5 dci 2009 Full oprema

7 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
13 ноем. 01:08 , ,

Nissan premier

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
05 окт. 13:46 , ,

NISSAN SUNNY 2.0 DIESEL

Година: 1992
Километража: 300 000 - 349 999
30 авг. 08:06 , ,

Nissan Pixo 1.0 16v 55kw

3 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
17 јул. 00:21 , ,

Nissan Qashqai

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
13 јул. 10:29 , ,

NISSAN MICRA 1.5 dci

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
03 фев. 12:33 , ,

NISSAN SANY

350 ЕУР

Година: 1989
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 15:43 , ,

Nissan Terrano vo odlicna sostojba

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 18:26 , ,

Jeep Nissan Terrano

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 22:34 , ,

Nissan Micra 1.2l registrirana

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
25 септ. 19:32 , ,

NISAN TERANO 2 2.7TD

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 01:09 , ,

Nissan X-Trail 2004 DCI 136ks

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 00:00 , ,

Nissan Sunny

Година: 1991
Километража: 150 000 - 159 999
21 септ. 19:11 , ,

Nissan X-Trail Besprekorno vozilo za site uslovi

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
07 апр. 11:25 , ,

NISSAN 350Z 3.5l V6 TUNIG FULL OPREMA -04

19 990 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
05 мар. 12:37 , ,

NISSAN SUNNY -94

750 ЕУР

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
14 дек. 02:16 , ,

NISSAN ALMERA -00

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 90 000 - 94 999
04 окт. 23:15 , ,

Nissan X Trail 2.2 115 ks -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 13:54 , ,

Nissan Sunny -91

890 ЕУР

Година: 1991
Километража: 10 000 - 14 999
13 авг. 19:28 , ,

Nissan Almera dizel -02

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 15 000 - 19 999
29 апр. 13:09 , ,

Nissan Primera - 92

1 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 20:09 , ,

Nissan Primera -97 neregistrirana

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Nissan | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток