Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Nissan Juke

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Nissan Juke | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 апр. 19:38 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nissan Juke 1.5 dci 2012god Reg cela god Full Oprema Navi

9 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
23 апр. 09:52 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nissan Juke 1.6benzin AutoMilano

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
22 апр. 21:40 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Крива Паланка

NISSAN JUKE 1.5 DCI PURE DRIVE ELEGANCE OPREMA EURO 5

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
18 апр. 18:18 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Куманово

Nissan Juke 1.5dci

1 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Зафатен
17 апр. 17:18 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Крива Паланка

Nissan Juke 1.5DCi 110ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2012

8 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
30 мар. 09:05 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nissan Juke 1.5 dci 110ks 2011god Servisna Kniska full opre

8 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
25 мар. 08:21 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nissan Juke 1.5 dci Tekna 2011

9 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
10 мар. 19:48 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nissan Juke 1.5 dci 110ks 2012god Perfekten Full Oprema

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
17 фев. 10:05 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nissan Juke 1.5 dci 110ks Pro avto market

9 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
02 фев. 22:00 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nissan Juke 1.5dci 2011

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
02 фев. 14:55 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nissan Juke 1.5 dci

1 МКД Çmimi me zbritje

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
25 дек. 12:19 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Кочани

Nissan Juke 1.6l 117hp

9 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 60 000 - 64 999
24 ноем. 17:37 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Прилеп

NISSAN JUKE 1.5DCI

8 799 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
28 окт. 21:40 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Скопје

Продавам Nissan Juke

Година: 2021
Километража: 5 000 - 9 999
10 окт. 12:19 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nissan Juke 2021- najvisoko nivo na oprema TEKNA

28 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 20 000 - 24 999
06 септ. 16:41 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Прилеп

Se prodava Nissan Juke 2016

12 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 60 000 - 64 999
10 јул. 09:31 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Nissan Juke 1.5dci 81kw 2013

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
20 мар. 15:00 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Центар

Nissan Juke 1.5Dci 2018 8000km prv sopstvenik

19 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 5 000 - 9 999
27 окт. 10:24 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Кавадарци

SE PRODAVA NISSAN JUKE

10 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
27 окт. 10:24 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Кавадарци

SE PRODAVA NISSAN JUKE

10 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 12:32 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Nissan Juke

13 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 40 000 - 44 999
01 апр. 10:00 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Куманово

Nissan Juke 2012

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
19 мар. 16:01 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Центар

Nissan Juke 1.5dci 2012 navi

9 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
29 ноем. 01:52 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Центар

Nissan Juke 1.5 dci Acenta

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
28 ноем. 09:02 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Центар

Nissan Juke 1.5 dci Acenta

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
15 окт. 20:03 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nissan Juke 1.5dci 2011

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
23 септ. 09:40 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Аеродром

NISSAN JUKE 1.5dci 2011god

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
09 јун. 09:02 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nissan Juke 1.5 dci pure drive pro Avto Market

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
12 мар. 22:08 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nissan Juke 1.5 dci Pro Avto Market

9 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
13 јан. 13:00 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Крушево

NISSAN JUKE 1.5 dci -12

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
19 јун. 14:16 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Прилеп

NISSAN JUKE

12 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 25 000 - 29 999
02 јан. 22:58 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Nisan Juke 1.5 -13 kako nov

10 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
07 дек. 19:59 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Прилеп

Nissan Juke

15 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
30 окт. 11:18 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Прилеп

Nissan Juke

15 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
29 апр. 19:27 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Гостивар

Nissan Juke

10 350 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
04 мај 16:15 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Куманово

NISSAN JUKE NOV ITNO

15 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
14 фев. 19:30 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Прилеп

NISSAN JUKE -14

Година: 2014
Километража: 10 000 - 14 999
25 апр. 12:22 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Ресен

Nissan Juke -11

10 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
25 јун. 10:11 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Прилеп

NISSAN JUKE -14 MOZE ZAMENA

Година: 2014
Километража: 5 000 - 9 999
01 фев. 17:24 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Nissan Juke -12

Година: 2012
Километража: 30 000 - 34 999
22 јан. 14:30 Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Карпош

NISSAN JUKE -14

Година: 2014
Километража: 0 - 4 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Nissan Juke | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации