Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Opel | Rekord

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


02 јун. 04:21 ,

OPEL REKORD KUPE 1972

1 МКД

Година: 70-тите
Километража: 35 000 - 39 999
12 септ. 14:54 ,

OPEL REKORD -61

2 700 ЕУР

Година: 60-тите
Километража: 50 000 - 54 999
19 јун. 20:05 ,

Opel Rekord 1.7 benzin oldtajmer -70

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 70-тите
Километража: 120 000 - 129 999
15 апр. 19:09 , ,

Opel Rekord

Година: 1980
Километража: 30 000 - 34 999
25 мар. 17:56 , ,

Opel Rekord old timer

Година: 1980
Километража: 95 000 - 99 999
21 окт. 17:16 , ,

Opel Rekord

1 500 ЕУР

Година: 1980
Километража: 20 000 - 24 999
16 јул. 21:12 , ,

Opel Rekord

Година: 1982
Километража: 100 000 - 109 999
16 дек. 12:03 , ,

Opel Rekord -65 old timer po dogovor

5 000 ЕУР

Година: 60-тите
Километража: 80 000 - 84 999
16 мар. 10:42 ,

Opel Rekord Berlina -70

3 800 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 40 000 - 44 999
25 јул. 23:36 , ,

Opel Rekord -70

700 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток