Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Opel | Zafira Tourer

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Денес 12:37 Претпријатие ,

OPEL ZAFIRA TOURER 2.0 CDTI 110 KS 7 MESTA -12

8 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
05 окт. 12:30 , ,

OPEL ZAFIRA TOURER 2.0 CDTI 130 KS COSMO 7SEDISTA

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
03 септ. 00:29 ,

Vetura eshte ne shitje

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
29 окт. 16:37 , ,

Opel Vectra dobro socuvan

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток