Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Alfa Romeo Alfa 145

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Alfa Romeo Alfa 145 | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 фев. 15:14 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava

800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
09 јун. 09:45 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Битола

Alfa Romeo 145 2000

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
25 окт. 23:49 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Валандово

kolata se prodava

5 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 20 000 - 24 999
11 септ. 08:29 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Струмица

Четирисобен стан 113 м2, 3 кат

Година: 2021
Километража: 35 000 - 39 999
29 авг. 18:46 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Скопjе  ·  Аеродром

asdasdasd

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999
28 јун. 09:44 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Виница

Alfa Romeo 145

10 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 20 000 - 24 999
04 окт. 10:57 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Скопjе  ·  Карпош

Alfa Romeo 145 1.4ts

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
05 мар. 10:25 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Виница

Alfa Romeo 145

650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
26 мај 17:39 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

ALFA 145 T SPARK

1 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
16 фев. 17:39 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Велес

Alfa Romeo 145 -98

650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
22 ноем. 00:07 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Тетово

Alfa Romeo 145 cena po dogovor

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 21:04 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Прилеп

Alfa Romeo 145 1.9 JTD -99

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
21 мај 17:57 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Alfa Romeo 145

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
11 апр. 12:20 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Alfa Romeo 145

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
18 јан. 16:24 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Свети Николе

Alfa Romeo 145

650 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
11 јан. 22:46 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Скопjе  ·  Скопје

Alfa Romeo 145

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
02 окт. 16:08 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Делчево

Alfa Romeo 145 reg do sep TOP

1 399 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
18 септ. 17:24 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Скопjе  ·  Центар

ALFA ROMEO 145 1.4 REGISTRIRANA

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 10:15 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Куманово

Alfa Romeo

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
24 јун. 19:33 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Делчево

Alfa Romeo 145

1 449 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
16 апр. 15:39 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Тетово

Alfa Romeo 145

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
07 мар. 16:17 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Alfa Romeo 145 1.6

Година: 1996
Километража: 50 000 - 54 999
07 мар. 16:17 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Alfa Romeo 145 1.6

Година: 1996
Километража: 50 000 - 54 999
10 фев. 11:20 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Прилеп

Alfa Romeo 145 Twin spark 1.6

1 450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 23:11 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Свети Николе

Alfa Romeo

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
17 јан. 22:29 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Кочани

Alfa 145 vo odlicna sostojba -96

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 02:47 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Скопjе  ·  Чаир

Allfa Romeo 145 1.9 JTD -01

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
16 окт. 20:35 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Валандово

Alfa Romeo -98

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
08 јун. 12:55 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Скопjе  ·  Карпош

Alfa Romeo 145 -98

Година: 1998
Километража: 95 000 - 99 999
31 мај 20:56 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Alfa Romeo 145 -00

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
03 мај 23:05 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Штип

Аlfa Romeo 1.4 so atest plin -95

790 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
14 фев. 18:30 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Охрид

ALFA 145 TD REG SERVISIRANA GUMI DOBRI POVOLNO-96

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
18 јан. 20:57 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Кичево

Alfa Romeo 145 benzin plin -99

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
19 окт. 14:10 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Валандово

Alfa Romeo -95

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
12 јул. 15:39 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Скопjе  ·  Центар

ALFA ROMEO 145 -00

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 23:26 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Alfa Romeo 145 -96

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
09 мар. 23:06 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Куманово

Alfa Romeo 145 -98

2 199 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
09 фев. 22:38 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Куманово

Alfa Romeo 145 1.4 benzin -98

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Alfa Romeo Alfa 145 | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации