Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Chevrolet | Скопjе

Aveo , 14
Captiva , 7
Cruze , 25
Kalos , 12
Lacetti , 1
Matiz , 5
Nubira , 2
Spark , 15
Trax , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Chevrolet | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 мај 17:37 , ,

Chevrolet Trax 1.7 CDTI

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
10 апр. 20:40 , ,

[Prodazba] Chevrolet Cruze 1.6 benzin 99000km prv gazda

4 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
21 мар. 23:09 , ,

Chevrolet Cruze 1.6 benzin 99000km prv gazda

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
21 мар. 22:38 , ,

Chevrolet Cruze 1.6 benzin 99000km prv gazda

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
14 мар. 11:29 , ,

Chevrolet Kalos 1.2 povolno

1 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
26 фев. 20:44 , ,

Chevrolet Cruze dizel 2009

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 дек. 10:48 , ,

Chevrolet Cruze 1.6 benzin 2010

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
26 ноем. 22:37 , ,

Chevrolet Cruze dizel 2010

3 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
26 ноем. 09:52 , ,

Chevrolet Cruze 2010 dizel

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
16 окт. 20:37 , ,

Chevrolet Spark 2006 benzin plin

1 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
08 окт. 15:29 , ,

Chevrolet Captiva 150hp kozen salon ASP ESP 4x4

6 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
18 септ. 01:22 , ,

Chevrolet Cruze LS 1.8 2010 - ITNO

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
07 септ. 13:26 , ,

Chevrolet Cruze 1.6 benzin plin

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
05 септ. 13:25 , ,

ИТНО И ПОВОЛНО

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
03 септ. 20:08 , ,

[Prodazba] Chevrolet Cruze 1.6 benzin 99000km prv gazda

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
09 авг. 15:16 , ,

Chevrolet Cruze 1.6 benzin/plin

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
12 јун. 22:47 , ,

Prodavam Chevrolet Kalos

4 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
07 апр. 09:49 , ,

Chevrolet Aveo 2006

1 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
22 мар. 18:53 , ,

[Prodazba] Chevrolet Cruze 1.6 benzin 99000km prv gazda

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
16 мар. 08:58 , ,

Chevrolet Aveo 2007 od prv sopstvenik

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
02 мар. 20:50 , ,

Продажба на Chevrolet Cruze

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
01 мар. 19:42 , ,

Chevrolet Cruze

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
28 фев. 21:48 , ,

Matiz shevrolet

1 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 60 000 - 64 999
23 фев. 15:54 , ,

PRODAVAM CHEVROLET CAPTIVA VO ODLICNA SOSTOJBA

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
16 јан. 21:08 , ,

Se prodava/menuva chevrolet aveo 1.2

2 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 јан. 02:03 , ,

Sevrolet kalos

1 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
28 окт. 21:24 , ,

Шевролет Калос

2 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
25 окт. 18:25 , ,

CHEVROLET SPARK -04

Година: 2004
Километража: 80 000 - 84 999
16 септ. 00:28 , ,

Se prodava Chevrolet Spark

2 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
22 авг. 22:56 , ,

Chevrolet Aveo 1.2

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
17 јун. 01:54 , ,

Aveo vo odlicna sostojba

1 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
04 дек. 10:56 Претпријатие , ,

Chevrolet Nubira 2.0crdx 2008 Dirala

2 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
13 ноем. 09:47 Претпријатие , ,

Chevrolet Matiz 800 plin 2009 Plac Dirala

2 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
04 авг. 14:06 , ,

Chevrolet Kalos

1 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 80 000 - 84 999
04 јун. 14:08 , ,

Chevrolet Kalos

1 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 80 000 - 84 999
10 апр. 11:40 , ,

Shevrolet Cruze LS 1.6 АTEST PLIN

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
30 мар. 17:04 , ,

Chevrolet Aveo

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
16 јан. 19:57 , ,

CHEVROLET SPARK 1.0 BENZIN NEUVEZUVANA

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
20 дек. 15:06 , ,

Chevrolet Captiva 4x4

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
19 дек. 18:28 , ,

Chevrolet Captiva

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
26 ноем. 22:53 , ,

CHEVROLET CRUZE 2.0 TDI -10

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
13 окт. 15:02 , ,

Chevrolet Captiva 4x4 -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 окт. 10:00 , ,

Chevrolet Cruze 1.6i

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 40 000 - 44 999
23 апр. 22:18 , ,

Chevrolet Spark kako od salon

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 45 000 - 49 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Chevrolet | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации