Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Citroën | Скопjе

C3 , 1
C4 , 1
Jumper , 1
SAXO , 2
Visa , 1
Xsara , 6

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Citroën | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 ноем. 17:07 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

CITROEN C4 HITNO

2 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
18 мар. 08:50 Автомобили  ·  Citroën  ·  Visa  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

CITROEN XSARA

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 08:50 Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

CITROEN XSARA

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 08:50 Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

CITROEN XSARA

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 08:50 Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

CITROEN XSARA

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 18:39 Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Citroen Xsara

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
16 јан. 21:08 Автомобили  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Saxo 1.0benzin NEMA PLIN

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
18 окт. 17:55 Автомобили  ·  Citroën  ·  Jumper  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Се продава

15 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 35 000 - 39 999
03 јан. 23:18 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Citroen C3 -18 29000 km

9 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
05 јан. 20:23 Автомобили  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Citroen SAXO

900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
23 јул. 18:39 Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Citroen Xsara 2.0 HDI -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 17:45 Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Citroen Xsara 1.4i -99

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Citroën | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации