Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Audi , 22
BMW , 18
Chevrolet , 3
Citroën , 11
Daewoo , 2
Dodge , 1
Fiat , 12
Ford , 45
Hyundai , 1
Lada , 1
Lancia , 2
MINI , 2
Nissan , 1
Opel , 45
Peugeot , 11
Renault , 8
Seat , 9
Škoda , 3
Suzuki , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 10:20 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.6 TDCi

5 350 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:19 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3 CDTI

3 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:19 Претпријатие , ,

Fiat Doblo 1.3 JTD 2012

5 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:18 Претпријатие , ,

Seat Ibiza 1.2 benzin

5 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 10:18 Претпријатие , ,

Chevrolet Spark 1.0 benzin 2011

3 550 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
12 јан. 08:06 Претпријатие , ,

Ford Transit 2.2 Tdci

5 999 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 16:41 Претпријатие , ,

Nissan Pixo

3 890 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
21 дек. 16:36 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.4tdci

3 950 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
21 дек. 16:36 Претпријатие , ,

Peugeot Boxer 2.2 HDI

6 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 23:26 , ,

VW Jetta dizel 1989

700 ЕУР

Година: 1989
Километража: 25 000 - 29 999
29 ноем. 19:17 , ,

Audi A4 TDI 2.5 2003 120kw 163ks perfektno

4 499 ЕУР

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
17 ноем. 03:27 , ,

Mercedes-Benz E Class 220d 4matic 2017

Година: 2017
Километража: 60 000 - 64 999
16 ноем. 17:38 , ,

Mercedes-Benz E Class 22d 4 matic 2017

42 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 60 000 - 64 999
14 ноем. 15:30 , ,

VW Golf 4 1.4 16V 1999

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
11 ноем. 18:45 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.4 benzin 76000km

3 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999
09 ноем. 16:50 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.6 tdci

4 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
29 окт. 11:52 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz 123 240D

4 999 ЕУР

Година: 1980
Километража: 300 000 - 349 999
18 окт. 15:58 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.2 benzin

5 850 ЕУР

Година: 2015
Километража: 50 000 - 54 999
07 окт. 13:54 Претпријатие , ,

Opel Astra J 1.7 cdti

7 490 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
20 авг. 07:52 , ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
17 авг. 19:53 , ,

Форд фиеста

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
15 јул. 16:46 , ,

Opel Corsa C 1.0 benzin 2001

1 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 00:10 , ,

Mercedes-Benz 220 dizel 2003

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 00:10 , ,

Audi A5 2.7 dizel 2007

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
29 јун. 22:11 , ,

Mercedes-Benz E 350cdi 2012 amg 3.5 265k

16 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
27 јун. 16:32 , ,

Hundai

1 100 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 22:54 , ,

VW Golf 5 1.9 2006 registriran

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
09 мај 21:45 , ,

Se prodava Renault Scenic

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 18:54 , ,

Opel Astra F full oprema plin atest

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 00:02 , ,

VW Passat CC 2009 r-line full oprema

9 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
11 апр. 02:04 , ,

Se prodava Passat B5

111 111 МКД

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 16:11 , ,

Mercedes-Benz E 350cdi 2012 Amg 3.5 265k

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
23 мар. 14:49 , ,

Peugeot Boxer 2012

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 08:50 , ,

CITROEN XSARA

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 08:50 , ,

CITROEN XSARA

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 08:50 , ,

CITROEN XSARA

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 08:50 , ,

CITROEN XSARA

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 18:39 , ,

Citroen Xsara

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 06:00 , ,

Mercedes benz

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
13 мар. 16:44 , ,

BMW X6 3.0 x drive full oprem

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 11:42 , ,

Se prodava Ford Mondeo turbo diesel

111 111 МКД

Година: 1998
Километража: 25 000 - 29 999
21 фев. 19:20 , ,

Seat alhambra 2007 1.9 116v (4800€) tel 070270182

Година: 2007
Километража: 30 000 - 34 999
15 фев. 15:57 , ,

Peugeot 807 -03

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
01 фев. 02:02 , ,

Se prodava Fiat Punto GRANDE 2006 Dizel Motor 1.3 Kolata e

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
29 јан. 11:52 , ,

MINI COOPER MOZE I ZAMENA

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
24 јан. 11:43 , ,

Ford mondeo na delovi 1.8 , 85kw ,116ks

350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
16 јан. 21:08 , ,

Saxo 1.0benzin NEMA PLIN

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
12 јан. 13:32 , ,

Za kes ekstra cena

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
12 јан. 13:31 , ,

Opel Rekord Old timer

10 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
11 јан. 01:28 , ,

Opel Rekord Old timer

10 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации