Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 фев. 15:00
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Polo

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
16 фев. 13:11 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Se prodava plac

95 ЕУР

05 фев. 21:30 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Hitno se prodava kuka vo sutka na 2 sprata

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 160
04 фев. 23:23 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Плац во одлична локација

600 ЕУР / месечно

01 фев. 09:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Novi atraktivni stanovi vo Suto Orizari

1 000 ЕУР

Број на соби: 3
26 јан. 00:40 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Shitet Shtepia

80 000 ЕУР

Број на соби: 7
22 јан. 15:48 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

35 ЕУР

17 јан. 07:37 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Aluminski ogradi gelenderi i parmaka

120 ЕУР

10 јан. 06:51 Автомобили  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

se prodava registriran cela god za vozac pocetnik e topp ben

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
10 јан. 06:46 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Mercedes benz c270 automatik

2 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
09 јан. 17:49 Деловен простор  ·  Магацин  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Magacin od 1700m2 plus 4700m2 plac vo Sutka

22 дек. 23:27 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Opel Meriva B

5 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
16 дек. 13:36 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Vo dobra sostojba

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
15 дек. 17:45 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Audi A3 1.9 SPORTBACK

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 дек. 21:35 Автомобили  ·  Saab  ·  9-3  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Продавам СААБ 9-3 спорт караван донесен од швајцарија

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
12 дек. 09:36 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Shiten parcelat

27 ноем. 17:07 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

CITROEN C4 HITNO

2 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
14 ноем. 23:07 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

plac

08 ноем. 22:46 Автомобили  ·  Audi  ·  Q3  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Audi q3

21 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
08 ноем. 16:45 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Продавам Мерцедес С270

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
02 ноем. 06:01 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 11  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

iPhone 11 64gb K

190 МКД

31 окт. 08:26 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 11  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

iPhone 11 64gb

180 ЕУР

25 окт. 10:20 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Se Prodava Kukja

1 010 МКД

Број на соби: 7
17 окт. 00:41 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

SE PRODAVA KUKJA

1 111 МКД

Број на соби: 7
16 окт. 21:40 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Плац

13 окт. 05:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Se prodava

2 950 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
10 окт. 02:04 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS2  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Se prodava Ps2

1 500 МКД

04 окт. 19:04 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Se prodava

250 ЕУР

18 септ. 22:04 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Fiat grande punto

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 септ. 16:39 Станови  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Stanovi vo gradba Suto Orizari

900 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации